Uvidíme sa v roku 2021

Ahojte fanúšikovia Hviezdnych nocí, po vyhlásení vlády z dňa 1.6.2020 už aj my vieme, že Festival Hviezdne noci 2020 nebude. Veľmi nás mrzí, že vás všetkých tento rok neuvidíme, no máme aj dobrú správu: o tento ročník neprídete, pretože ho PRESÚVAME.

19. – 22. augusta 2021  sa môžete tešiť na sľúbený DIALÓG, v podobe témy festivalu. So všetkými dohodnutými kapelami, divadlami, výtvarníkmi, diskutérmi, filmovými distribútormi, dizajnérmi či lektormi sme v kontakte a dohadujeme ďalšiu spoluprácu. Zakúpené lístky v predpredaji sa automaticky presúvajú na Festival Hviezdne noci 2021.

Z povahy Hviezdnych nocí a aktuálnych nariadení vyplýva, že festival nebude možné uskutočniť, nakoľko sa koná vo verejnom neohraničenom priestranstve bez možnosti kontroly a evidencie návštevníkov kvôli prípadnému šíreniu Covid – 19. Rovnako je naša návštevnosť vyššia ako povolených 1000 divákov, za čo vám ĎAKUJEME! Nevzdávame sa však myšlienky zástupného eventu v pôvodnom termíne, aby sme sa stretli aspoň v menšom počte. Veríme, že sa nám podarí vymyslieť alternatívny komornejší program a vhodné miesto v súlade s uvoľneniami, ktoré priebežne sledujeme .

Zakúpené lístky v predpredaji sa automaticky presúvajú na Festival Hviezdne noci 2021.

Samozrejme je možné lístky tiež vrátiť a dostanete naspäť plnú sumu vo výške zakúpenej vstupenky. V tomto prípade môžete postupovať nasledovne:
– ak ste si zakúpili lístky priamo u nás – napíšte nám správu
– ak ste nakupovali online cez predpredaj.sk, obráťte sa na nášho predajného partnera
– ak ste nakupovali v kamenných predajniach predpredaj.sk, na rovnakom mieste môžete lístok vrátiť

Veríme však, že nám ostanete verní, a budete sa spolu snami tešiť na Hviezdne noci 2021

Do skorého videnia priatelia!